Bayramda AllıTurna İle Gökçeada ve Bozcaada’dayız…

BAYRAMDA ALLITURNA İLE

GÖKÇEADA VE BOZCAADA’DAYIZ…

 

ALLITURNA TURİZM  Gökçeada&Bozcaada  Assos Kadırga   Turu

 

24-27 Haziran 2 gece konaklamalı 3 Gün

Kişi başı ücret : 320 TL (Otellerdeki Kahvaltı ve Akşam Yemekleri Dahildir)

 

 

1.Gün  24 Haziran    İstanbul-Gökçeada 

 

Siz değerli Allıturna turizm misafirlerimizi

 

21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü

21.45 Mecidiyeköy Migros Önü,

22.15  Bakırköy Ömür Plaza Önünden alarak , otobüslerimiz ile hareketle Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.Gün   25 Haziran    Gökçeada-Çanakkale

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve Gökçeada’ya geçiş . Ada’nın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz.Bir zamanlar Adanın en kalabalık köyü olan Dereköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy, panoramik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimiz sonrası Aydıncık sahiline gidip (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz (Mevsim ve  iklim şartları uygun olduğu takdirde bölgedeki çamur banyolarında görme imkanı bulabilirsiniz). Rehberimizin belirleyeceği saat te  Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.Gün  26 Haziran  Bozcaada 

Sabah erken kahvaltı sonrası otelimizden hareket ile  Geyikli iskelesine varış. Geyikli iskelesinden feribot ile Bozcaada’ya geçiyoruz. Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra, dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ki; bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu... Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde… İşte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor. Fabrikayı gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirsiniz. Deniz’e girmek isteyenler Ayazma Plajında  Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir ve minibüs ücreti misafirlerimize aittir.). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp  otelimize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

4.Gün 27 Haziran   Kadırga Koyu - Assos-İstanbul

Sabah erken  kahvaltı sonrası otelimizden Assos Kadırga Koyu’na  hareket . Yol güzergahında Türkiye’de bir ilk olan  Zeytinyağı Fabrika Müzesini gezip içeride özel anlatımlar ile zeytinin  nasıl işlendiğini ve yağ üretimini hakkında bilgi alıyoruz. Dileyen misafirlerimiz  müze dükkanından taze zeytin, zeytinyağı, doğal sabun ve özgün olarak tasarlanmış çeşitli mutfak aksesuarları ve kitaplar alabilir . Alışveriş Sonrası Assos Kadırga Koyuna varıyoruz. Doğa Harikası bu koyda vereceğimiz serbest yüzme molamızı takiben Assos’a doğru yola çıkıyoruz. Dileyen misafirlerimiz limana inebilir veya Athena tapınağında renkli kareler yakalayabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saat te Çanakkale-Tekirdağ güzergahından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor Tekirdağ’da vereceğimiz meşhur Tekirdağ köftesi molamızın ardından İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin Bakırköy, Beşiktaş, Kadıköy kalkış noktalarına bırakacağız…

 

 

Tur Ücretine Dahil olan hizmetler

*Otobüs ile gidiş dönüş ulaşım

*Otobüs içi ikramlar.

*Rehberlik hizmetleri

*Otellerimiz; Boğaz, Aşkın veya benzeri otellerde  iki kişilik odalar da 2 gece Yarım Pansiyon konaklama .

 

Tur Ücretine dahil olmayan hizmetler

*Plaj, Şezlong, Şemsiye, kale, antik kent yeri gibi giriş ücretleri isteğe bağlı olup katılımcılara aittir.

*Öğlen yemekleri ve otelde  extra  harcamalar, ilk gün yol güzergahında kahvaltı.

*Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.

 

Rezervasyon Detayları

*Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanızı önemle rica ederiz.

*Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde ALLITURNA Tur Sorumlu tutulamaz.

*Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali ,  değişiklik ve tur programının uygulanması

Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14- gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla  yükümlüdür .

 

Tur programında yer alan  güzergah üzerinde oluşabilecek tüm hava ve yol koşullarından kaynaklanabilecek olumsuz durumlarda araç rehberi güzergahta ve tur programında değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

 

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar . Konaklamalı turlar da hareket tarihinden 3 gün önce, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

 

Acente  ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında, konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs, minibüs, midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir. Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

 

Sizlerle birlikte mutlu, gülümseten ve anılarınızda yer almasını istediğimiz bir tur olması dileğiyle

 

ALLITURNA TURİZM